KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725017
nr 1372 5017
Grafiskt blad
Gicléetryck, Christer J-son, "Vandraren". Signerad, numrerad 15/100. Motivet: ca 28x28 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:02:47
18/1 14:28:05
100 kr
18/1 18:57:47